Верифікований профіль
8
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 тижні тому

Продаж квартир (5)

  • Lider family
    115 000 $
    1 045 $/м²

    Львівська вул., 15б

    єВідновлення Відеотур Великий фонтан ЖК Море
    3 кімнати
    110 / 30 / 37 м²
    поверх 12 з 12
    2021 рік побудови
    3 тиж. тому
    У продажу світла та простора квартира у сучасному житловому комплексі ЖК Море на вул. Львівській, 15б — місці, яке по праву вважають одним із найкомфортніших і наймальовничіших районів біля моря. Квартира тристороння, наповнена природним світлом протягом усього дня. З вікон відкривається приголомшливий, по-справжньому надихаючий вид на море — кожен світанок і захід сонця стають особливим моментом. Всередині встановлено двоконтурний газовий котел Bosch, що забезпечує економічне автономне опалення та гарячу воду. Змонтовано теплу підлогу — тепло та комфорт у будь-яку пору року. Додатково можна придбати зручну комору. ЖК Море — це затишне та продумане середовище для життя: у будинку розташов...
    Рієлтор
  • Lider family
    42 500 $
    964 $/м²

    Варненська вул., 29

    Відеотур ЖК Скай Сіті
    1 кімната
    44 / 20 / 12 м²
    поверх 2 з 23
    2021 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продажа 1 комнатной квартиры. Скай Сити на ул. Варненской, 27а — ультрасовременный жилой проект в спальном районе Одессы. Общая площадь 44,1м2. 2 этаж. Дома сдан и заселен. Все черновые работы выполнены! Электрика, сантехника и кондиционирование.
    Рієлтор
  • Lider family
    350 000 $
    2 381 $/м²

    Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16-А/6

    4 кімнати
    147 / 80 / 36 м²
    поверх 17 з 25
    3 тиж. тому
    Представляем роскошную 3-комнатную квартиру в престижном жилом комплексе «45 Жемчужина» на улице Каманина – идеальное сочетание комфорта, стиля и уюта. Современный дизайн, качественный ремонт, дорогая мебель и техника создают атмосферу роскоши и удобства. Панорамные окна наполняют пространство светом и открывают завораживающий прямой вид на море. Здесь можно наслаждаться утренним кофе с видом на бескрайние просторы или проводить уютные вечера в кругу семьи. Закрытая охраняемая территория комплекса, развитая инфраструктура, рестораны, магазины, фитнес-центры и лучшие пляжи Аркадии в пешей доступности. Эта квартира станет идеальным местом для комфортной жизни или выгодной инвестицией. Не уп...
    Рієлтор
  • Lider family
    36 500 $
    1 134 $/м²

    Інглезі вул. (25-ї Чапаєвської Дивізії), 2 к2

    єВідновлення Відеотур Дмитрівка ЖК Via Roma
    1 кімната
    32 / 9 / 16 м²
    поверх 9 з 12
    2022 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продається світла однокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Via Roma, розташованому в престижному Київському районі Одеси, на Таїрова, на вулиці Інглезі/вул. Академіка Корольова. Це вдале поєднання комфортного міського життя, продуманої архітектури та зручної локації. Загальна площа квартири становить 32,2 квадратних метри. Планування правильної форми, практичне та функціональне: простора кухня площею 16 м², з можливістю організувати повноцінну кухню-вітальню, окрема спальня площею 8,6 м². Стан квартири від будівельників, а це означає, що ви зможете зробити будь-який інтер'єр під ваші вподобання. Будинок газифікований, у квартирі вже встановлено двоконтурний газовий котел Bosc...
    Рієлтор
  • Lider family
    84 000 $
    999 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), 124

    єВідновлення Відеотур Великий фонтан ЖК Aqua Marine
    3 кімнати
    84 / 43 / 13 м²
    поверх 12 з 22
    2022 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продається простора трикімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Аквамарин, розташованому на Фонтанській дорозі, 124. Будинок зданий і частково заселений. Загальна площа квартири — 84,1 м². Розташована на 12 поверсі 22-поверхового будинку. Вікна квартири виходять на море, завдяки чому з кімнат відкривається гарний панорамний краєвид. Планування вільне, що дозволить новому власнику спроєктувати простір під свої потреби та створити індивідуальний інтер'єр. Стан квартири після будівельників — ви можете реалізувати будь-які дизайнерські ідеї без необхідності переробляти чужий ремонт. Житловий комплекс Аквамарин розташований лише за кілька хвилин ходьби від моря та набережної. Район з...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.